Про нас

Компанія Вектормед є ексклюзивним представником компанії Intersurgical (Великобританія) в Україні.

Ми маємо багатий досвід у сфері поставки медичних виробів по всій Україні. Наша головна спеціалізація - це вироби для анестезіології та реанімації, кисневої та аерозольної терапії.

Наша філософія:

«Якість, інновації та вибір»

Наш девіз:

«Коли якість означає життя»

Кожного дня ми працюємо для безпеки вашого здоров’я та піклуємось про вчасне постачання якісних медичних виробів у лікарні України.

Чому Intersurgical

Intersurgical є провідним лідером в розробці та виробництві широкого асортименту медичних виробів для респіраторної підтримки легень в усьому світі. Наші вироби для забезпечення прохідності дихальних шляхів, анестезіології, реанімації, кисневої та аерозольної терапії підходять, в першу чергу, для використання в умовах стаціонару, а також для домашнього використання.

Суть внутрішньої філософії компанії полягає в тому, щоб створювати вироби, які будуть незмінно відповідати динамічним, безперервно мінливим потребам клінічної практики. Інновації – важливий аспект нашого бізнесу у всіх сферах, які допомагають нам надавати продукцію та послуги найвищої якості, дозволяючи при цьому забезпечувати вигідні економічні рішення. Підтримка цих високих стандартів – у всьому що ми створюємо: для наших співробітників, для лікарів та пацієнтів. Прихильність цим основним принципам і спрямованість на догляд, робить Intersurgical компанією, якій Ви можете довіряти.

+ 40 років

Наш досвід в цій області понад 40 років. Ми розуміємо складні, мінливі клінічні умови, потреби наших клієнтів та їх пацієнтів. Ми віримо, що найкращий спосіб підтримки найвищих стандартів відносно виробництва, якості і задоволення запитів споживача – повний контроль всіх аспектів нашого бізнесу.

+ 2 млн. од.

Ми виробляємо більш ніж 2 мільйона одиниць продукції на тиждень. Якість закладено у всіх аспектах нашої продукції, починаючи від концепції до готового продукту, включаючи автоматичне тестування.

Весь асортимент продукції розробляється та виготовляється у відповідності до міжнародних стандартів якості BS, ISO, та EN. Ми прагнемо знизити вплив нашої продукції та послуг на навколишнє середовище, створивши Систему Екологічного Менеджменту, яка сертифікована по ISO 14001.

Для того щоб забезпечити найкращі рішення у сфері дихальної підтримки для пацієнтів та лікарів,  ми пропонуємо якість, інновації та вибір.